Ekonomi

Kervan Gıda’da Organizasyon Değişikliği

Türkiye’nin en büyük yumuşak şeker üreticisi ve ihracatçısı Kervan Beşin, üst yönetim değişikliğini açıkladı. 10 yıldır Şirket’i Genel Müdür olarak yöneten Burhan Başar, Ağustos ayının prestijiyle Kervan Beşin Yürütme Kurulu Başkanlığı’na getirilmiş; Türkiye, Amerika ve Romanya’da farklı şirketlerde pazarlama ve yönetim alanında değerli görevler üstlenen İdris Can, Kervan Beşin Türkiye’nin Genel Müdürü oldu.

Kervan Gıda’da 10 yıl Genel Müdürgörevini sürdürmekte ve başarılı işlere imza atmaktadır. Burhan Başaryeni yapıda Yürütme Konseyi BaşkanıGenel yönetim, fabrika yönetimi, iş geliştirme, ticari pazarlama ve satış operasyonlarında 20 yılı aşkın deneyime sahiptir. İdris Can  Kervan Gıda Türkiye  Genel Müdürmisyonuna başladı.

Şirketin organizasyon yapısı da bu çerçevede şekillenmiştir. Kervan Gıda Mali İşler Başkanı (CFO) olarak Mehmet Erol, Kervan Gıda Teknolojisi (CTO) Başkanı olarak Hikmet İp, Kervan Beşin (CPCO) İnsan ve Kültür Başkanı olarak Can Demir, İcra Kurulu Başkanlığı’na bağlı olarak Uçantay’ın Genel Müdürü olarak Mustafa Başar atanmıştır. .

Kervan Beşin Yürütme Kurulu Başkanı Burhan BaşarYeni yapılanma ile ilgili yaptığı açıklamada; “Kervan Gıda olarak büyük hedeflerimize birlikte ulaştık ve birbirimizden aldığımız güçle yeni hedeflerimize birlikte ilerliyoruz. Büyüyen organizasyonumuz ve yüksek hedeflerimizin gereklilikleri doğrultusunda bu yeni yapılanma ile küreselleşme yolunda daha güçlü adımlar atacağımıza inanıyorum.” 

Kervan Beşin Türkiye Genel Müdürü İdris Can, “Türkiye’nin en yüksek yumuşak şeker üretim kapasitesine sahip Kervan Gıda, inovasyon odaklı, sürdürülebilir ve kârlı büyümesine hız kesmeden devam edecek. Kervan Gıda, yatırımları, sağladığı istihdam ve 85’ten fazla ülkeye yaptığı ihracatla sektördeki liderliğini perçinlerken, Türkiye ekonomisine de önemli katkılar sağlamaya devam edecek.”

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

kucukcekmece-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu