Haber

İYİ Parti Grup Başkanvekili Dervişoğlu: İzmir felaketten çok ucuza kurtuldu

KERİM UĞUR

izmir Narlıdere ilçesinde dün gece bir şantiyede çıkan yangınla ilgili çalışmalar sürüyor. Çalışmaları yerinde inceleyen İYİ Parti Grup Başkanvekili Musavat Dervişoğlu, ” izmirBir felaketten çok ucuza kurtuldu” dedi.

İYİ Parti Grup Başkanvekili Musavat Dervişoğlu, İzmir Narlıdere’de bir sitede çıkan yangının ardından devam eden çalışmaları yerinde inceledi.

Dervişoğlu, “Dün akşam İzmir bir felaketin eşiğinden döndü. Tek tesellimiz can kaybı olmaması. Yaralıların da durumu iyi. Hem rüzgarlı havada hem de dış cephedeki ahşap kaplama nedeniyle” , binayı çepeçevre saran yangına rağmen kurtarma çalışmalarını başarılı bir şekilde yürüttüler ve yangın kısa ömürlü oldu.Binanın büyümeden söndürülmesinde emeği geçen Büyükşehir Belediyemize ve itfaiye ekiplerimize teşekkür ediyorum.Allah İzmir’i korusun bu tür felaketlerden

Dervişoğlu, teknik bilgiyi kendisinin temin etmediğini belirterek, “Araştıracağız. Bina yapıldı, çok spekülasyon yapmayalım. Kabul edelim ki bir felaketi çok ucuza atlattık. Allah daha büyüklerinden korusun.” .”

Kaynak: ANKA / Yeni

kandiraajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu