Haber

Yalıçapkını Saffet kimdir? Yeni Kingfisher oyuncusu Saffet kimdir? Kingfisher konuğunun gerçek adı nedir?

Star TV ‘in sevilen dizisi Yalıçapkını yeni bölümleriyle adından söz ettirmeye devam ediyor. Başrollerini Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in paylaştığı Yalıçapkını dizisi her cuma izleyiciyi ekrana kilitliyor. Yalıçapkını serisinin yeni karakteri Saffet, araştırılan iddiaların tam ortasında. Peki yalıçapkını Saffet kimdir? Yeni Kingfisher oyuncusu Saffet kimdir? Kingfisher konuğunun gerçek adı nedir? Detaylar burada…

SON BÖLÜMDE NE OLDU?

Ferit’in elini havada yakalayan Seyran için ipler kopma noktasına gelir ve soluğu Kazım’ın evinde alır. Halis Ağa, Seyran’ın evden çıktığını öğrenince çok sinirlenir. İfakat bu gelişmeden memnun. Ferit, Suna’nın durumunu öğrenince Abidin’den hesap sorulur ve ikili arasında tartışma çıkar. İfakat’ın planı sorunsuz ilerlerken; Seyran’ın konağa dönmeme ısrarı devam eder. Saffet, dedesine Suna ile evlenmek istediğini söyler. Pelin, Ferit’i kazanmak için bir adım daha atar. Kazım Ağa’nın Zerrin ile tanışması her şeyin seyrini değiştirir.

KİRACI SAFFET KİMDİR?

Saffet, Yalıçapkını dizisinde Ağa’nın küçük torunudur. Ediz Akşehir, Saffet karakterini canlandırıyor. Ediz Akşehir 1986 yılında İzmir’de doğdu. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı’ndan mezun olduktan sonra Tiyatro Anadolu’da oyuncu olarak çalıştı. Akşehir, İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda iki dönem oyuncu olarak yer aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu