Yaşam

Gupse Özay kendisiyle dalga geçti

Geçtiğimiz aylarda ilk bebeğini kucağına alan oyuncu Gupse Özay, gözaltılarını siyaha boyayarak komik bakışlar attı. Bebek bakarken yaşadığı zorluklarla dalga geçen oyuncu Gupse Özay, kendisiyle dalga geçti. Detaylar burada;

Gupse Özay ve Barış Arduç kızlarına kavuştu

Anne olmak için gün sayan Gupse Özay’ın paylaşımı takipçilerinden yoğun ilgi gördü. 38 yaşındaki Özay, binlerce beğeni ve yorum aldı.

Özel hayatlarını gözlerden uzak yaşayan Gupse Özay-Barış Arduç çiftinden güzel haber 9 Eylül 2022 akşamı geldi. İkili kızlarını kucaklarına aldı ve ilk kez anne baba olmanın keyfini çıkardı.

Gupse Özay’dan “Kıskançlık” Paylaşımı…

Özel hayatları gözlerden uzak olan oyuncu Gupse Özay-Barış Arduç çiftinden 9 Eylül 2022 akşamı güzel bir haber geldi. İkili kızlarını kucaklarına aldılar ve ilk kez anne baba olmanın mutluluğunu yaşadılar. Bebeğine ‘Asya’ adını veren çiçek açan anne Gupse Özay, ‘kıskançlık’ başlıklı son paylaşımıyla bir kez daha tüm dikkatleri üzerine çekti. Kızını kucağında tutarken sevimli köpeklerinin bir anını fotoğraflayan başarılı sanatçı “Hayır canım, ne kıskançlığı?”notu ekledi.

Hayranları, ünlü oyunculardan minik Asya’nın fotoğrafını sabırsızlıkla beklerken, Gupse Özay dikkat çeken bir paylaşım yaptı.

Bebek Uykularını Paylaşmak by Gupse Özay

Anne olmanın mutluluğunu ilk kez yaşayan Gupse Özay, sosyal medya hesabından yayınladığı bir görselle “Bebek uyuyor mu?” diye soranlara esprili bir görüntüyle yanıt verdi. Artık kızının yüzünü göstermeyi tercih etmeyen Özay’ın meslektaşlarının aksine yaptığı paylaşım hayranlarından yoğun ilgi gördü.

Gupse Özay kendisiyle dalga geçti

6 yıllık sevgilisi Barış Arduç ile 2020 yılında dünyaevine giren Gupse Özay, “Jan Asya” adını verdikleri kızlarını eylül ayında kucağına aldı. Zamanını kızına ayıran oyuncu, bu süreçte yaşadığı yorgunluktan bahsetti.

Zaman zaman sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiren Özay, bu sefer de tutukluluğunu resmederek bir görüntü yayınladı. Anne olmanın zorluklarına değinen oyuncu, “Yorgunluğu var ama tatlı bir yorgunluk. Tatlı bir yorgunluk. ‘Makyaj yapamıyor, özensiz geziyor’ diye bir şey yok. Dürüst olmak gerekirse, hiç bu kadar sert olduğumu hatırlamıyorum. Benim için eğlenceli oldu” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu