Haber

Cumhur İttifakı’ndan yeni strateji: Tek bir vatandaş kalmayacak

Cumhur İttifakı 2023 seçimleri için gece gündüz çalışıyor. Muhalefetin adayını bile açıklamadığı yarışta AK Parti Genel Lideri ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, her hafta bir ilde toplu açılış toplantılarında vatandaşlarla bir araya geliyor.

MHP BİRİNCİ PARTİ OLDU

Cumhur İttifakı’nın ortağı MHP, tüm partiler arasında açık hava mitingi başlatan ilk parti oldu. Cuma günü Kızılcahamam’daki kampa giren MHP, seçimin yol haritası için çalışmalarına hız verdi.

Cumhur İttifakı, 2023 seçimlerinin yol haritasını belirlemek için her zaman kurmaylarıyla bir araya geliyor. Alınan kararlar ve verilen talimatlar tek tek takip edilir. Sahadaki emeğini beğenmeyen seçmen kalmayıncaya kadar sürdüren Cumhur İttifakı, kiminle yarışırsa uğraşsın, yapılanları ve yapılacakları millete anlatıyor.

VATANDAŞA HİZMETLER BELİRLENECEK

AK Parti seçim yolunda çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Seçim beyannamesinin kesinleşmesi için geçtiğimiz haftalarda yapılan hazırlıklara yenileri eklenecek. Vatandaşa somut ve anlaşılır sözler verilecek. Türkiye Yüzyılı ve Anayasa’nın vurgulanacağı bildiride, Türkiye Yüzyılı’nda vaat edilenler ve vatandaşa dokunacak hizmetler anlatılacak.

KAYNAK: SABAH

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu