Haber

Ankara’da Lavanta Bahçeleri Fotoğraf Çekimi İçin Açıldı

Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB) ‘Başkent Ankara Geliştirme Projesi’ (BAKAP) kapsamında lavanta bahçeleri fotoğrafa açıldı. Lavanta Bahçelerinin açılışını yaptığı paylaşımla duyuran ABB Lideri Mansur Yavaş, “Yakında Başkent’e hediye edeceğimiz BAKAP’ın lavanta bahçelerini yeni evli çiftlerimize ve ilgilenen herkese açıyoruz. Ücretsiz fotoğraf çekimleri için.”

ABB’nin vizyon projelerinden biri olan BAKAP ile ilgili çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Gölbaşı Karaoğlan Mahallesi’nde 2.700 dönümlük alan üzerine kurulan BAKAP, kapılarını Ankaralılara açmaya hazırlanıyor. Çeşitli tarımsal faaliyetlerin yürütüldüğü tarım kampüsü içerisinde kurulan Lavanta Bahçeleri, doğal bir fotoğraf platosu olarak kullanılmak üzere ziyarete açıldı.

Lavanta Bahçeleri’nin anıları ölümsüzleştirmek için hizmet vermeye başladığını Twitter hesabından yaptığı video paylaşımıyla duyuran Lider Yavaş, şunları söyledi:

“Ankara’da Lavanta Bahçeleri Mevsimi… Başkent’e hediye edeceğimiz BAKAP’ın lavanta bahçelerini yeni evli çiftler ve ilgilenen herkese ücretsiz fotoğraf çekimine açıyoruz. Tüm hemşerilerimizi davet ediyoruz.” güzel anları ölümsüzleştirmek için Gölbaşı Karaoğlan Mahallesi’ne.”

Kaynak: ANKA / Ömür Boyu

haberakincilar.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu